Найбільша в Україні крафтова пивоварня «Пивна Дума» отримала ліцензію УЛАСП

Популярна мережа пивних закладів «Пивна Дума» підписала договір з УЛАСП. Музика у п’яти ресторанах із власною пивоварнею звучить легально за ліцензією нашої організації.

Шлях до легального використання музики у закладах мережі був довгим та складним. Із початку перемовини власників «Пивної думи» із менеджерами УЛАСП не мали успіху. Тож доводити їм необхідність платити роялті за використання музики у їхній ресторанах довелося вже у суді. І навіть перше рішення суду на користь УЛАСП і сплата штрафу не переконало власників пивоварень у законності вимог отримати дозвіл та сплачувати роялті. За першим позовом був другий. Під час розгляду справ у суді відповідач намагався уникнути штрафів, відкривав нові ФОПи, які ведуть господарську діяльність в ресторанах, змінював рахунки, намагався сховати касу від судових виконавців, які приходили до ресторану. Але все це призвело лише до безплідних витрат часу та грошей на сплати адвокатам, виконавцям, та врешті решт штрафів.

Проте ця довга історія має щасливе закінчення. Двічі сплативши штрафи за рішенням суду та отримавши третій позов, керівництво «Пивної Думи» зробило вибір на користь роботи у правовому полі. Нещодавно було укладено ліцензійну угоду на легальне використання музики у всіх закладах мережі.

Вітаємо ресторани «Пивна Дума» у клубі найкращих компаній, що використовують музику легально!