ПІДСУМКИ ДІЯЛЬНОСТІ УЛАСП ЗА ТРЕТІЙ КВАРТАЛ 2017 РОКУ

ОКУ УЛАСП традиційно підбиває підсумки кварталу. Представляємо Вашій увазі дані про видачу ліцензій на використання музики, розподіл роялті та судову практику за третій квартал 2017 року.

Підписання ліцензійних угод з користувачами

У третьому кварталі 2017 року УЛАСП уклала 291 договір на легальне використання музики з різними закладами торгівлі та послуг по всій Україні.

Зокрема, нашими клієнтами стали великі торговельні мережі:
– магазини побутової техніки та електроніки Фокстрот;
– магазини товарів для дітей Антошка;
– гіпермаркети МегаМаркет.

Виплати роялті правовласникам

ОКУ УЛАСП виплатила правовласникам роялті за використання музичного контенту. Загальна сума винагороди, виплаченої в третьому кварталі становить 2 953 005 грн.

Судова практика

УЛАСП успішно захищає своїх правовласників і користувачів у судах. Фахівцями нашої партнерської організації ОКУАСП по всій території України здійснюються фіксації позадоговірного використання музики, які є підставою для подання позовів.
У третьому кварталі суди різних інстанцій винесли 20 рішень про стягнення компенсацій за порушення майнових авторських прав на загальну суму 620 000 грн.

Також УЛАСП переслідує в судовому порядку користувачів за заборгованість по виплаті роялті. У минулому кварталі нашою організацією було виграно 6 справ, за якими відповідачі повинні сплатити 108 000 грн.

Укладання договорів з правовласниками

У третьому кварталі 2017 року список правовласників, які передали УЛАСП управління майновими суміжними правами поповнився одним з найбільших українських лейблів Lavina Music, а також артистами нової хвилі — проектами ONUKA, The Maneken і The Elephants.