Суд зобов’язав запорізький фітнес-центр «Победа» сплатити 16 000 гривень штрафу за нелегальне використання музики

Суд зобов’язав власника запорізького фітнес-центру «Перемога» сплатити штраф за нелегальне використання музики. Фітнес-центр розташований в центрі Запоріжжя, на вулиці Перемоги і є одним з найбільших й популярніших спортивних клубів міста. Однак фонова музика в клубі використовується без відповідного дозволу та сплати роялті.

Позов до ФОП Глушко Гліба Ігоревича, який здійснює господарську діяльність у приміщенні фітнес-центру, був поданий приватною організацією «Організація колективного управління авторськими і суміжними правами» на користь ТОВ «Світова музика». Позовні вимоги були мотивовані фіксацією факту комерційного використання пісні «Book of love» (виконавець Felix Jaehn Feat Polina) в приміщенні фітнес-центру «Перемога», розташованого за адресою: м Запоріжжя, вул. Перемоги, б. 34.

6 грудня Центральний апеляційний господарський суд у місті Дніпро відхилив апеляційну скаргу ФОП Глушко Гліба Ігоревича і залишив без змін рішення господарського суду Запорізької області від 20.06.2018 року про стягнення з відповідача компенсації в розмірі 16 000 гривень за порушення майнових авторських прав.

Судом було встановлено, що використання відповідачем вищезгаданого музичного твору у власній господарській діяльності відбулося без згоди власника авторських прав і без виплати авторської винагороди, чим порушено авторські права.

З повним текстом рішення Центрального апеляційного господарського суду можна ознайомитися на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень: reyestr.court.gov.ua/Review/78345533.