УЛАСП ПОДАЄ 118 ПОЗОВІВ ПРОТИ ПОРУШНИКІВ АВТОРСЬКОГО ПРАВА

На підставі отриманих від Правовласників повноважень, УЛАСП проводить перемовини з особами, що використовують музику у своїй діяльності на предмет легалізації використання музичного контенту в закладах торгівлі та громадського харчування. На жаль, окремі власники ресторанів та магазинів не розуміють, що використовуючи музику без дозволів та сплати роялті, вони фактично крадуть гроші Правовласників і відповідальність за цю крадіжку згідно з законодаством України достатньо сувора.

УЛАСП останнім часом здійснював відеофіксації фактів порушень права інтелектуальної власності у всіх регіонах України та збирав документи необхідні для судового переслідування порушників. На сьогодні в нас повністю готові 118 позовів зі всіма додатками.

• Сума мінімальної компенсації за використання 1 треку без ліцензії – 37 230 грн.
• Середня сума позову - 200 000 грн.
• Загальна сума позовів, що готові до подання - понад 23 000 000 грн.

Ви впевнені, що Вашого закладу немає в цьому списку? Закликаємо всіх, хто досі не легалізував використання музики отримати ліцензію, що гарантує Вам захист від претензій з боку правовласників, контролюючих та правоохоронних органів. Наголошуємо, що вартість ліцензії неспіврозмірно менша ніж можливі витрати у зв'язку із можливим судовим переслідуванням.

Для отримання ліцензії, скористайтеся формою подачі заявки: