Представник УЛАСП в Запоріжжі Олена Завгородня дала інтерв’ю газеті “МИГ”

Запорізька газета МИГ надрукувала матеріал про ситуацію з виплатою роялті за використання музики місцевими підприємствами торгівлі та послуг. 

Тільки за останній місяць господарський суд Запорізької області виніс два рішення про стягнення грошової компенсації за використання музики без дозволу правовласників і виплати роялті з популярних кафе, розташованих в центрі Запоріжжя. Йдеться про кафе «Піцерія люкс», яке має заплатити 96 000 грн. за встановлений факт незаконного використання трьох пісень, а також кафе «Фієста», яке суд зобов’язав виплатити 32 000 грн. компенсації за незаконне використання одного треку.

Представник УЛАСП в Запоріжжі Олена Завгородня прокоментувала ситуацію з виплатою підприємцями роялті за музику і відповіла на поширені питання про норми закону України «Про авторське право та суміжні права» в сфері публічного виконання музики.

З повним текстом статті «Запорізькі кафе «погоріли»на музиці» можна ознайомитися за посиланням: mig.com.ua/hot/item/28977-zaporozhskie-kafe-pogoreli-na-muzyke.